Наприкінці травня в Україні відзначають День слов’янської писемності та культури на честь напівлегендарних просвітителів – братів Кирила та Мефодія, які розробили абетку, подібною до якої ми користуємося нині. Вважають, що саме завдяки їм багато слов’янських народів отримали писемність.
Національний музей історії України пропонує маленьким відвідувачам дізнатися про те, як і чим писали наші предки в сиву давнину, і як вони взагалі винайшли писемність.
Протягом інтерактивної екскурсії діти навчаться малювати повідомлення трипільськими візерунками на горщиках, писати гусячими перами та робити відбитки на папері справжніми кліше, відчувши себе винахідниками друкарського верстату.
Також у програмі історія гри "Хрестики-нулики" та можливість зіграти в її давній прототип. За кмітливість передбачені призи!
Початок програми – о 12:00, в суботу, 26 травня. Тривалість – близько 1,5 години.
Програма "Як і чим писали" розрахована на дітей 6–9 років.
Адреса Національного музею історії України: м. Київ, вул. Володимирська, 2.
Вартість участі – 70 грн.
Квитки можна придбати в касі музею (щодня з 10:00 до 17:00) або ОНЛАЙН. Кількість місць обмежена, тому квитки необхідно викуповувати заздалегідь. Щоб придбати квиток у день заходу, його потрібно обов’язково забронювати за телефоном (044) 278 48 64.