Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) повноцінно діє в Україні із 2008 р. За цей час його суттєво вдосконалили та видозмінили, воно навіть встигло обрости міфами. Для кожного абітурієнта написання ЗНО є дуже важливим етапом, від якого залежить його майбутнє професійне життя. Тому дуже важливо й необхідно заздалегідь визначитися з майбутнім фахом (чи хоча б напрямком), підібрати відповідні предмети та систематично готуватися до них. Для цього всього потрібно мати загальне уявлення про те, що таке ЗНО, процедуру його проходження, яких рекомендацій варто дотримуватися під час написання тесту тощо.
Традиційно серед абітурієнтів одним із найпопулярніших предметів є історія України (2020 р. на тестування з цієї дисципліни подали заявки понад 264 тис. осіб). З огляду на це в лекції розкриватимуться такі питання:
- ЗНО – це не кінець світу, але чому все-таки варто докласти зусиль?
- Тест ЗНО з історії України – з чого він складається та на що звертати увагу?
- Складні завдання з історії України та як з ними працювати.
- ЗНО та ДПА: “Писати , не треба , кидати!”
- Лайфхаки підготовки до ЗНО.
Лектор – науковий співробітник Національного музею історії України Анатолій Бараннік. Науковець із 2016 р. фахово готує абітурієнтів до складання ЗНО з історії України (успішно підготував понад 180 осіб) та має досвід участі в організації та проведенні тестування ЗНО як молодший інструктор.
Початок лекції в неділю, 13 вересня, о 15:00.
Придбати квиток ОНЛАЙН. Після придбання квитка надішліть, його скріншот, на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 14:30 неділі. Відповідно 13 вересня о 14:40 ви отримаєте листа із запрошенням на лекцію.
Лекція відбуватиметься на платформі Zoom.
Додаткова інформація за телефонами: (093) 188-65-49 та (044) 278-48-64.