Зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) повноцінно діє в Україні із 2008 р. За цей час воно суттєво вдосконалилося, видозмінилося та навіть обросло міфами. Для кожного абітурієнта написання ЗНО є дуже важливим етапом, від якого залежить його майбутнє професійне життя. Тому дуже важливо й необхідно заздалегідь визначитися з майбутньою професією (чи хоча б із напрямком), підібрати відповідні предмети та систематично готуватися до них. Для цього всього потрібно мати загальне уявлення про те, що таке ЗНО, процедура його проходження, яких рекомендацій варто дотримуватися під час написання тесту тощо.
Одним із найпопулярніших серед абітурієнтів предметів традиційно є історія України (2019 р. в основній сесії ЗНО цей предмет обрали понад 222 тис. осіб). З огляду на це, в лекції розкриватимуться такі питання:
- загальні особливості зовнішнього незалежного оцінювання;
- тест ЗНО з історії України (структура та особливості завдань);
- перелік складних тем із історії України та приклади завдань;
- ЗНО та ДПА;
- що відомо про ЗНО 2020 р.;
- корисні поради щодо підготовки.
Про ці речі (на прикладі тесту ЗНО з історії України) розповість науковий співробітник НМІУ, лектор Консультативного курсу підготовки до ЗНО з історії України Анатолій Бараннік. Науковець має досвід участі в організації та проведенні тестування ЗНО як молодший інструктор, професійно займається підготовкою абітурієнтів до ЗНО з історії України (успішно підготував понад 120 осіб) та неодноразово сам складав тест ЗНО з історії України на 200 балів.
Початок лекції «Зовнішнє незалежне оцінювання з історії України у питаннях і відповідях» у неділю, 8 вересня, о 14:00.
Адреса Національного музею історії України: вул. Володимирська, 2.
Додаткова інформація за телефоном (044) 278-48-64.
Вхід до музею на лекцію – 30 грн.